Zbohom Apple Watch, ahoj znova G-Shock Part 2

Nie všetky neviditeľné technológie sú skvelou technológiou

g-shock-aviationNenašiel som nástroj na sledovanie činnosti zvlášť užitočný, nie je to motivujúci faktor, ktorý by sa stal fyzicky aktívnejším, ani účinný ako sledovač. V skutočnosti, keď som cvičil to bolo nepresné, a pretože hodinky môžu byť nastavené tak, aby reagovali na vás zdvihnutím ruky, aby videl v čase vo všeobecnosti, viac často ako ne, jednoduché cvičenie bude spustiť to neustále (preto sa stáva trochu Viac odtoku batérie)

Áno, môžete zapnúť / vypnúť túto funkciu, ale prečo by ste mali?

Ďalším aspektom, a ten, o ktorom som presvedčený, že všetky smartwatchy by mali mať odteraz, je schopnosť premeniť aktivitu na energiu. Nezdravá posadnutosť chudnutia každej iteráže zariadenia iDevice znamená, že jednoduchšia technológia, ako napríklad kinetický kondenzátor, sa ignoruje a tieto smartwatchy s mimoriadne malou výdržou na batérie plačia za to. Toto je rok 2015. Vlastnil som hodinky so solárnou technológiou v roku 1985. Radšej by som chcel dobíjať moje smartwatch prostredníctvom činnosti ako len sledovanie kalórií. S hodinkovými popruhmi s technológiou viac vstavaných batérií sa vlastne cítim ako regresia pre mňa, je to len trh tretích strán, ktorý kapitalizuje problém namiesto riešenia základnej príčiny.

Apple to však miluje.
DW5000_16APR08
Pohľady, ktoré môžete nastaviť ako bežné referenčné funkcie na prechádzanie, sú skoro nadbytočné, ak vytvoríte tvár s rýchlymi informáciami. Znova to poukazuje na vytvorenie funkčnosti, aby sa smartwatch zdalo užitočným, ale v skutočnosti je to skvelé, že to bojuje.

Korunná sláva?

Digitálna koruna je v poriadku. Je to naozaj tam, aby upokojil milovníkov hodiniek, ktorí by chýbali jeden, a úprimne povedané je to produkt štvorcového dizajnu samotnej Watch. Rotačný rám na okrúhlych hodinkách by bol oveľa zaujímavejším návrhom. Ale my sme uviazli s námestie, pretože Apple chce, aby sme boli. Mohlo by to byť štvorcový v oblasti zálivu, osobne by som radšej dal viac možností na to, aby bol Apple do guľatého otvoru. Problémy s korunou a tlačidlom, ktoré sedí pod ňou, je to, že sa neustále obťažujete okolo oboch, snažiac sa spomenúť na to, na čo sú a na čo sa odvolávajú.

Čítal som recenzie, ktoré hovoria, že jemne upravíte svoj život a zvyky okolo hodiniek, že iPhone zostane vo vrecku, keď rýchlo skontrolujete a odmietnete prichádzajúce upozornenia. To je zďaleka najužitočnejší aspekt Apple Watch. Ale nestojí za to výdavky.

Part 1

Reklamy

One thought on “Zbohom Apple Watch, ahoj znova G-Shock Part 2

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

w

Connecting to %s