Zbohom Apple Watch, ahoj znova G-Shock Part 3

A ak ste jedným z mnohých, ktorí žijú svojim smartphonom a zariadenie je zriedkavo mimo dosahu alebo len zriedka, nie je v ruke, stane sa ešte viac zbytočné. Môžete poukázať na úpravu svojho života a váš telefón zvykne všetko, čo potrebujete, ale ak potrebujete reagovať na situáciu, ktorú jednoducho nemôžete s hodinami sám. Nie rýchlo.
frogman
Smrť ohlásením, nie aplikáciou PowerPoint

Sme v roku 2015 utopení v oznámeniach. Či už e-mailom, Twitter TWTR -6,21%, Facebook, Snapchat, LinkedIn LNKD +%, neustále rozptýlenie a súťaž pre vašu pozornosť môže byť únavné. Inteligentné šetrenie pridáva k šumu skôr ako k signálnemu signálu a prevládajúca otázka so zariadeniami, ktoré tento malý je schopný podniknúť kroky na upozornenie. Odpoveď na správu s aplikáciou Apple Watch je naozaj zbytočná: môžete poslať správu v konzole, animovaný emoji alebo hovoriť so Siri a diktovať. Vidieť niekoho, kto na stoličke podávať textovú odpoveď, je dosť zlé, ale spoločnosť naozaj nie je pripravená na to, aby správanie večierkov hovorilo do svojho Watch. Ó, nemôžete poslať srdcový tep (prečo by ste …) alebo nakresliť obrázok (prečo by ste …), ak váš príjemca nemá tiež Apple Watch.

Takže všetky tie “chladné” dotyky, ktoré ste videli na Keynote, nie sú k dispozícii, ak nemôžete presvedčiť ostatných, že stojí za to stráviť peniaze na hodinkách, len aby ste nakreslili smajlík.

Hodinky, ktoré nikdy nebudú nadčasové

gshock-watch.jpeg

Toto je vyhlásenie pre všetky smartwatchy. Sme vo forme nad funkčnou fázou s množstvom spotrebiteľov dostupných nositeľných technológií. Neexistuje jediný prípad použitia zabijakov, ktorý by kričal “kúpiť ma, nosiť ma”, to je ako dni Casio Databank znova a ako som povedal predtým, cítim ako iPhone Gen1. Už vieme, že zvuková mlynka je plná správ o Apple Watch v2, a to samo o sebe by malo prinútiť spotrebiteľov a zákazníkov, aby si dvakrát rozmýšľali o nanášaní na nositeľnom zariadení s takou obmedzenou trvanlivosťou.

Pamätajte si, že niektoré hodinky sú považované za osobné vyhlásenie a toto je vyhlásenie, ktoré bude zastarané skôr, než si myslíte.

Pre mňa žiadam o vrátenie platby. Som veľmi rád, že diskutujem prostredníctvom Twitter o mojej skúsenosti s niekým, to je koniec koncov. Nemyslím si, že je to takisto rozhodné rozhodnutie, 48 hodín je dostatočne dlhé a zariadenie tohto druhu má pocit, že by mal mať svoj účel a použitie vo vašom živote. Apple Watch to nie je. Ešte nie.

Zbohom Apple Watch. Dobrý deň, môj verný G-Shock

Part 2

Zdroj: forbes.com

Reklamy

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

w

Connecting to %s